Breaking News

SIRMA SU

SIRMA

Şirket Profili

SIRMA SU

Su ve maden suyunun doğasındaki değerleri toplumun yararına sunma bilinciyle,  kaynaklarını en verimli şekilde kullanıp geliştirerek, bireylerin yaşam kalitelerini arttıran, mutluluklarına katkıda bulunan, doğal, sağlıklı ve lezzetli su & maden suyu ürünleri sunmak, şirketin öncelikli misyonu. Sektörün lider oyuncusu olarak her zaman yeniliklere imza atmayı hedefleyen Sırmagrup; bu anlamda AR-GE ve tasarım çalışmalarına büyük önem vererek dünya standartlarında inovatif çalışmalar gerçekleştirerek sektöre yeni bir bakış açısı getirmiştir.

Su ve maden suyu sektörünün lider firması Sırmagrup; suya estetik katan Exclusive Su şişesi tasarımları ile ulusal ve global alanda başarısını özel tasarım şişeleriyle aldığı ödüllerle taçlandı.

Türkiye’nin en önemli endüstriyel tasarım etkinliklerinden birisi olan Design Turkey Endüstriyel Tasarım Ödülleri’nde “Üstün Tasarım” kategorisinde ödül kazanan Sırmagrup; eş zamanlı olarak Dünya Ambalaj Örgütü’nün düzenlediği World Star Tasarım Yarışması’nda da WPO “İçecek Kategorisi – En İyi Tasarım” ödülüne layık görülerek; bu kapsamda marka algısını güçlendirmiş oldu.

Su ve maden suyu ürünlerinin yanı sıra piyasaya yeni sunulan Limonata çeşitleri ile içecek sektörünün de güçlü oyunsu olan Sırmagrup’un ürün gamı şu şekildedir;Ürünleri ailesi; 19lt damacana, 0,5 lt pet şişe, Exclusive cam şişe, lisanslı cam ve pet Pepee Su olmak üzere çeşitlenmektedir.

Maden suyu ürünleri ailesi; pet ve cam şişede sade doğal maden suyu, meyveli maden suyu, vitaminli maden suyu, Sırma Exclusive cam şişe maden suyu ve yüksek oranda meyve suyu içeriği ile Sırma Schorle olmak üzere çeşitlenmektedir.

Sırma, 2012 yılında limonata, 2013 yılında IceTea ürün çeşitlerini tüketicilerin beğenisine sunmuştur.

Sırmagrup’un üretim, dolum tesislerinin yanı sıra Türkiye genelinde geniş bir dağıtım ağı ve lojistik organizasyonu bulunmaktadır. Türkiye pazarının dışında dünya genelinde yaklaşık 35 ülkeye ihracat faaliyetlerini sürdürmektedir.

Sapanca’da iki adet, Burdur’da bir adet, Aydın’da bir adet olmak üzere dört doğal kaynak suyu dolum tesisi ve Bursa’da bir adet doğal maden suyu dolum tesisi olmak üzere toplam 5 tesiste üretim faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.

Dış Ticaret

İçecek sektörünün lideri Sırma Grup 4 Kıtada yaklaşık 37 Ülkeye eşsiz aromalı içecekleriyle iç pazarda da dış pazarda da başarısını sürdürmektedir. Küresel pazarda üretim ve satış gücünü daha da arttırmayı hedefleyen Sırma Grup Türkiye’deki rakipleri arasında üretimde en yüksek kapasiteye sahiptir. Sırma Grup uluslararası tüketicilerin yanı sıra Doğal Kaynak Suyu , Maden Suyu, Meyve Aromalı , Vitaminli Mineralli Sular ve Schorle ürünleri sunar.

Sadece Sen Sinema Filmi

Sırmagrup’un sponsorluğunu üstlendiği ve filme özel giydirmeli şişeler ürettiği “Sadece Sen” filminin galası 11 Mart 2014 akşamı gerçekleşti.

About DenIZci

Check Also

GECEK

GECEK

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir