Breaking News

KORUSU

KORUSU

Korusu

KORUSU
KORUSU

Doğal Kaynak Suyu , 650 yıllık geçmişi olan tarihi Hamamlıkızık Köyü halkı tarafından keşfedilmiştir. Bursa’nın güneydoğusunda 1350 m yükseklikte Uludağ – Yayla mevkii, Yeniceyurt kaynağından çıkmaktadır.

1992 yılında kurulan Memba Suları A.Ş. 17.02.2005 tarih 25730 sayılı resmi gazetede yayınlanan “İnsani Tüketim Amaçlı Sular Hakkında Yönetmelik” esasları doğrultusunda Bursa Valiliğinin K.S.16.07 sayılı kaynak suyu üretim izni ile Bursa İli Yıldırım İlçesi Hamamlıkızık Köyü hudutları dahilinde faaliyetini sürdürmektedir.
Uludağ,   Türkiye’nin en kaliteli doğal kaynak sularının çıkış noktasıdır.
,Uludağ’ dan çıkan en yumuşak ve içimi en rahat kaynak suyudur.

Kalite Politikamız

Open Imagination

Open Imagination

Open Imagination

Open Imagination

Open Imagination

Open Imagination
Doğal Kaynak Suyu, Uludağ kaynağından çıktığı doğal haline hiçbir şekilde müdahale edilmeksizin T.C Sağlık Bakanlığı’nın “İnsani Tüketim Amaçlı Sular Hakkında Yönetmelik” kriterlerine uygun olarak Uludağ’ın eteğinde kurulu dolum tesislerinde sağlıklı ve hijyenik koşullarda dolumu yapılarak yurtiçi ve yurtdışındaki tüketicilerimize sunulmaktadır.
doğal kaynak suyu 0,4 Fr. Sertlik derecesiyle Türkiye’nin en yumuşak suyu olarak ün yapmıştır. ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ve AB Kalite Ödülü sertifikası bulunan doğal kaynak suyu dolum tesislerinde 0,33 Lt – 0,5 Lt – 1,5 Lt – 3 Lt – 5 Lt – 10 Lt pet dolumu ve 19 Lt PC damacana dolumu yapılarak tüketime arz edilmektedir.

About DenIZci

Check Also

GECEK

GECEK

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir