Breaking News
Home / DOĞAL KAYNAK SUYU / GÜMÜŞ SU

GÜMÜŞ SU

Suyumuz neden farklı?

GÜMÜŞ SU

GÜMÜŞ SU Türkiye’nin ilk ambalajlı su markalarından biri, yeniden, kaynağından doğdu. 1965 yılından beri bilinen, tanınan, sevilen Gümüş Su , aynı heyecanla farklı bir uzmanlıkla tekrar su servisine başladı. Gümüş’le birlikte, su hepimize iyi geldi.

Suyumuzun lezzeti, Uludağ’ın eteklerinde bulunan Çataldağı’nın 780 metre yükseğindeki kaynağından, uzmanlığımızın sırrı ve yılların tecrübesinden gelir. Çataldağı’ nın 780 metre yüksekliğinden çıkan doğal kaynak suyunu özenle şişeler ve servisini yaparız. Kaynağımıza, doğallığımıza, kalitemize güvenimiz tam.

Tabii ki farkımız, sadece tadımızdan gelmiyor. Doğanın bize verdiği lezzeti boşa harcamamak, daha da güzel sunmak adına, biz de önemli katkılar sağlıyoruz.

Türkiye’nin birçok ilinden gelen siparişler için bir telefona bakıyoruz, toplu su alımlarına sıcak bakıyoruz, cam şişelerimizle zirveye çıkıyoruz.

Vizyonumuz

Müşteri memnuniyetini , sürekli gelişmeyi , kaliteyi , gıda güveliğini , ekip çalışmasını , sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını , teknolojik gelişmelere  uygunluğu ve paylaşımı esas alan bir anlayış ile ambalajlı su sektöründe lider bir kuruluş olmayı hedefler.

Misyonumuz

Belirlemiş olduğumuz bu vizyon çerçevesinde müşterilerimize , çalışanlarımıza , ülkemize kaynak ve değer yaratan örnek bir kuruluş olmaktır.

Su servisimiz

Tüm ürünlerimiz el değmeden, hijyenik koşullar altında üretilerek fabrikalarımızdan tırlarımıza yüklenir. Ürünlerimizin zarar görmesini ve yıpranmasını engellemek için özel taşıma paletlerini kullanırız, güvenli bir yolculuğun ardından, uygun ortamdaki hizmet kaynaklarımıza ulaşırız.

Siz evinize ya da iş yerinize su servisi isterseniz, bir telefonunuza bakarız.

Hizmet bölgelerimiz

İstanbul – İzmir – Bursa – Ankara – Balıkesir – Uşak – Konya – Isparta – Kocaeli – Yalova

Kurumsal Hizmetler

İşte Gümüş farkı.

Evinizde tattığınız Gümüş kalitesini iş yerinizde bulmak, bizce en doğal hakkınız. Bu yüzden iş yerinizin su ihtiyacını karşılıyoruz, su sebili taleplerinizi memnuniyetle karşılıyoruz.

Kurumsal olarak tanımladığımız tüm müşterilerimize:

  • Toplu su servisi yaparız, farklı ödeme programları sunarız.
  • Karşılıklı planlanan günlerde programlı ziyaretler düzenleriz, su siparişinin takibini ve dağıtımını kolaylaştırırız.
  • İş yerinizde kullandığınız su sebillerinin hijyenik temizliğini üstleniriz.
  • Arızalı su sebillerinin tamirini üstleniriz, bu sırada iş yerinize geçici bir su sebili veririz.

http://www.gumus.com.tr

About DenIZci

Check Also

GECEK

GECEK

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir