Breaking News

ERİKLİ

Dağıtım Merkezleri

Ürünlerimiz yüzlerce bayi ve hizmet noktasıyla, onbinlerce perakende noktasına sistemli bir dağıtım yapısı içinde teslim edilmektir. Erikli, ana bayi ve bayilerinin satış ve dağıtım mekanizmalarını etkin ve verimli kılmak amacıyla Türkiye’nin yedi farklı noktasında kurulan dağıtım merkezleri ile ticari müşterilerine hizmet vermektedir.

Pet ürün grubun

ERİKLİ
ERİKLİ

daki ana bayi ve bayiler, bölgelerinde oluşturdukları yetkili dağıtım unsurları ile Erikli ürünlerini perakende noktalarına ulaştırmaktadır.

19 litre ürün grubunda ise Türkiye çapında 400’e yakın Hizmet Noktası ile ev/ofislere hizmet sunulmaktadır. Erikli, uluslararası platformda Almanya başta olmak üzere, İngiltere, Hollanda, Belçika, Danimarka, Avusturya, İsviçre ve Birleşik Arap Emirlikleri gibi ülkelere yurtdışı dağıtım kanalları aracılığıyla ihracat gerçekleştirmekte ve Erikli pet ürünlerini bu bölgelerde de tüketicilerin beğenisine sunmaktadır.

Üretim Tesislerimiz

Temellerinin atıldığı günden itibaren faaliyetlerine artarak devam eden Erikli’nin en büyük başarısı, ülkemizde yeryüzüne kendiliğinden çıkan doğal kaynaklarını kullanmasından, kaynağının saflığını ve doğallığını korumasından ileri gelmektedir. Erikli Doğal Kaynak Suyu’nun kaynağı, yerleşim birimlerinden oldukça uzakta ve yüksekte, dolayısıyla endüstriyel, zirai ve evsel faaliyetlerden etkilenmeyen Uludağ’ın 2300 metre zirve noktasında doğal bir ortamda bulunmaktadır.

Kaynak suyumuza dışarıdan herhangi bir kirleticinin bulaşmasını engellemek amacıyla suyun kaynadığı çıkış noktalarına kaptaj adı verilen yapılar kurulmuştur. Bu sayede, etrafına koruma alanı oluşturularak Doğal Kaynak Suyu’nun maksimum hijyenliğinin korunması sağlanmaktadır.
Kaynağından çıkan su, gıda tüzüğüne uygun döşenmiş özel boru sistemine alınmakta, borular içerisinde doğal akışıyla uzun bir yolculuk sonrasında dolum tesislerine ulaşmaktadır. Fabrikaya, ilk ulaştığı anda, Sağlık Bakanlığı Yönetmeliği’ne göre uygun dizayn edilen depolara alınarak tamamen kapalı ve hijyenik bir ortamda depolanmaktadır.

Bursa ili Kestel ilçesindeki Uludağ tesislerinde üretimini gerçekleştirmektedir.
Avrupa Standartları’nda Yüksek Kalitede Üretim Prosesi Anlayışıyla Çalışmak
Uludağ’ın zirvesindeki eşsiz ve doğal kaynaklarından gelen su, üretim tesislerimiz içerisinde, kademeli filtrelerden geçirilmekte, steril hava uygulanan hijyenik ortamlarda, tam otomatik makinelerde, el değmeden; hijyen ve kalite prensipleriyle şişelenerek tüketicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Alınan bu numunelerin, Hıfzıssıhha ve Halk Sağlığı Laboratuvarları’nda suyun kalitesi test edilmek suretiyle yönetmeliğe uygunluğu raporlanmaktadır.
Dolum öncesi ise, periyodik alınan boş şişe numuneleri test edilerek sistemin etkinliği düzenli olarak kontrol edilmektedir. Yıkama ve dezenfeksiyon ünitelerinde gıda ambalajları temizliğinde kullanılan dünya çapında markalara sahip sanitasyon malzemeleri kullanılmaktadır.

Konveyörler yardımıyla steril dolum ünitesine gönderilen yıkanmış boş şişelere, ileri ve üst düzeyde teknolojiye sahip makinelerde kaynak suyunun dolumu gerçekleştirilmektedir. Dolumun her aşamasında yapılan röntgen kontrolleri ile Erikli kalitesi garanti altına alınmaktadır.
Böylece, tüketicilerin beğenisini kazanarak kalplerde yer etmeye hazırdır.

https://www.erikli.com.tr/

 

About DenIZci

Check Also

GECEK

GECEK

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir