Breaking News

DOYUM

DOYUM

Doyum Su Erzurum’da doğdu…
1950’li yıllardan beri ticaret ile iştigal eden Kumbasar ve Halıcıoğlu aileleri tarafından 2007 yılında satın alınan Bilkay Su San. Tic. Ltd. Şti. Doyum Doğal Kaynak Suyu markası ile 2008 yılında kurumsal faaliyetlerine başlamıştır. Tamamen yerli sermaye ile kurulup faaliyetlerine devam eden firmamız, 10 milyon TL’lik yatırım ile dünya standartlarında üretime başlamıştır.

Erzurum’da bulunan son teknolojinin kullanıldığı tesislerimizde üretime devam eden kuruluşumuz, doğallıkta, kalitede, ar-ge ve inovasyonda, öncü olmayı hedeflemektedir. Bu kapsamda yatırımlarını durmaksızın sürdürerek, Doyum Doğal Kaynak Suyu ‘nun vazgeçilmez kalitesini en geniş kitlede tüketicileri ile buluşturmayı vizyon edinmiştir.

Kar yağışının en çok olduğu illerden Erzurum/Dumlu ’da bulunan 72.000 m2 açık alana 12.000 m2 kapalı alana sahip üretim tesislerimizde, yıllık 1 milyar litre üretim kapasitesi ile 50 şehir ve 7 farklı ülkeye dağıtım yapılmaktadır. 2016 senesinde ilave edilen son teknoloji cam şişe dolum hattı ile Doyum Special serisini ürünleri arasına ekleyen firma, bölgenin ilk ve tek cam ambalajlı doğal kaynak suyu üreticisi olmayı başararak, bugün 7 farklı üretim hattında 11 farklı ebatta ürün ile üretimine devam etmektedir.

Nispeten geç bir marka olan Doyum Doğal Kaynak Suyu, kısa sürede ürün yelpazesini genişleterek, doğallığı, lezzeti ve hafifliği ile tüketicilerin tercih ettiği su markası olmuştur. Aynı zamanda uluslararası birçok organizasyona sponsor desteği verilerek daha geniş kitlelere tedarik sağlanmıştır. Tüketici memnuniyeti odaklı bir yönetim stratejisi benimseyen firmamız Doyum markasını Türkiye’nin önde gelen markaları arasına yükseltmeyi hedeflemektedir.

Doğallık bizim işimiz..

Dağlarına en çok kar yağışı alan Erzurum, yüzyıllardan beri havası, suyu ve bozulmamış doğası ile ün yapmıştır. Ağır sanayi ve insan kirliliğinin en düşük seviyede olduğu şehirlerin başında gelen Erzurum, birçok farklı medeniyete ev sahipliği yapmak sureti ile sosyo-kültürel zenginliğini ve doğal mirasını bugünlere ulaştıran kadim şehirlerin başında gelir.Erzurum’un 20 km. dışında ki kaynak noktamız, Fırat Nehrinin doğduğu Dumlubaba Dağı’nda bulunur.

İçilme kalitesi ve doğallığı en yüksek seviyede olan Doyum Doğal Kaynak Suyu, hiçbir arıtma ya da saflaştırma görmeden kaynağından çıktığı halde ambalajlanır. Binlerce yıl yaşındaki kaynağımız, oluşumu itibari ile ideal ve dengeli mineral yapısına sahiptir. pH 7,42 ile yumuşak sular sınıfında yer alan Doyum Doğal Kaynak Suyu hem damak tadınıza, hem de sağlığınıza hitap eder.

Düşük Sodyum (Na) değeri ile sodyum diyetine uygun olup kalp, damar hastalıklarını önler, yağ yakımına yardımcı olur. Böbrek taşı oluşumuna yol açmaz ve hazımsızlığı giderir.

Tüm üretim aşamalarında Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü tarafından öngörülen kriterler uygulanarak kontrol altında tutulur. Üretimin her noktasından alınan numuneler laboratuvarımızda günlük incelenerek, kalitede süreklilik ve tüketici memnuniyeti en üst seviyede sağlanmış olur. TSE ve ISO kalite yönetim sistem belgelerine sahip olan Doyum Doğal Suyu, sizin de denedikten sonra vazgeçilmez lezzetiniz haline gelecek.

http://doyumsu.com.tr/

About DenIZci

Check Also

GECEK

GECEK

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir