Breaking News

DAMLA

DAMLA

DAMLA SU

Damla Doğal Kaynak Suyu olarak hep bir fazlasını yapmak için yola çıktık, çünkü su ve su işine büyük bir tutkuyla bağlıyız. Sadece ürün satmıyor; bir hizmet veriyoruz ve işimizi çok ciddiye alıyoruz. Bu nedenle varlık felsefemiz olan “Bir fazlası”, bizim için sadece bir pazarlama söylemi değil, bir iş yapış şekli. Zira mühendisinden satışçısına, kalite sorumlusundan bayisine, marka ekibinden ajansına tüm ekip olarak, attığımız her adımda bir  fazlasını yapıyor muyuz diye sorguluyoruz.

ÜSTÜN LEZZET ÖDÜLÜ ALMIŞTIR

Bizim için bir fazlasını yapmak demek doğallıkta, kalitede, bulunurlukta, inovasyonda ve tabi sürdürülebilirlikte hep bir adım önde olmak, bunun için durmadan çalışmak anlamına geliyor.

 

Tüketicilerimiz suyun en doğal ve en saf haline her zaman her yerde ulaşabilsin ve güvenle içebilsinler diye, kaynaktan tüketiciye kadar suyumuzun yolculuğunda hep “bir fazlasını” yapmaya adadık kendimizi…

Gelecek İçin Bir Damla Fazlası 

Damla Doğal Kaynak Suyu olarak hep bir damla fazlasını yapmak için çıktığımız yolda, bitki bazlı hammaddeden yapılmış ilk içecek şişesi olma özelliğini taşıyan Damla BitkiŞişe™ ’yi kullanmaya başladık.

BitkiŞişe™ şeker kamışı bitkisinin yenilikçi bir teknoloji ile işlenmesi sonucunda elde edilen hammaddenin PET şişelerde %30’a varan oranda kullanılması ile üretiliyor. Ayrıca BitkiŞişe™ tamamen geri dönüştürülebiliyor.

BitkiŞişe™ gelecek için bir damla fazlası demek; çünkü görünümü ve işlevi diğer şişeler ile aynı olsa da çevreye bıraktığımız karbon ayak izini ve kısıtlı doğal kaynaklara olan ihtiyacımızı azaltıyor. Bu da daha sürdürülebilir bir gelecek için attığımız önemli bir adım.

330ml. ve 1lt. ambalajlarıyla raflarda yer alan BitkiŞişe™ yi yeşil renkli Damla logolu kapaklarından ve etiket üzerindeki BitkiŞişe™ logosundan kolayca tanıyabilirsiniz.
BitkiŞişe™  ambalajlı ile diğer şişelerimizin içindeki Doğal Kaynak Suyu arasında bir fark yoktur. BitkiŞişe™  ambalajlı 330 ml ve 1 L ürünlerimiz Üstün Lezzet Ödüllü doğal su kaynaklarımızdan  el değmeden şişelenmektedir. İçtiğiniz Doğal Kaynak Suyu’nun hangi kaynaktan geldiğini etiketinden öğrenebilirsiniz.

İTQi tarafından dört kaynağıyla birden üstün lezzet ödülüne layık görülen ilk su markası oldu.

iTQi (Uluslararası Tat ve Kalite Enstitüsü), Türkiye Aşçılar Derneği’nin de üyesi olduğu, şefler ve sömeliyelerden oluşan bağımsız bir kuruluştur. iTQi, dünyanın dört bir yanından gelen tüketici yiyecek ve içeceklerini kör tadım testleri ile test eder ve üstün lezzetli olanları ödüllendirir.

About DenIZci

Check Also

GECEK

GECEK

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir