Breaking News

CEYSU

CEYSU

CEYSU
CEYSU

CEYSU insana-Topluma nitelikli hizmet anlayışıyla oluşmuş ,bu amacına ulaşmak için bilimsel verileri evrensel değerlerle ilkeye dönüştürmüş ve dönüştürmeyi devam eden bir bileşimin adıdır.

İnşaat alanında çalışan bir aile şirketi olan Ceylan İşletme İnşaat Turizm Yatırım Nakliyat San. Ve Tic. A.Ş 1991 YILINDA Antalya merkezde yer alan PRİZE Otelle turizm alanına girdi. Şirketin turizm yatırımını 1999 yılında Göynükteki GREENWOOD Otel izledi. Ardından şirketin Yönetim kurulu Başkanı Şükrü CEYLAN küresel ısınma,bölgenin su sorunu gibi etkileri de düşünerek ,şişelenmiş içme suyu sektörüne girmeye karar verdi. Konyaaltı belediyesine bağlı Doyran da bir fabrika kurdu.

Turizm yatırımlarına 2005 yılında Kundu bölgesinde SHERWOOD Otelle devam eden Ceylan İşletme İnşaat Turizm Yatırım Nakliyat San. Ve Tic. A.Ş turizmdeki tecrübesini ,şişelenmiş içme suyu sektöründe de kullandı. Turistik tesislerin kalite,hızlı tedarik ve satış sonrası hizmet gibi beklentilerini bilen şirket ,turistik tesisler arasında pazarını genişletti.

Şirket

Ceysu Doğal Kaynak Suyu 2003 yılında Antalya’nın Doyran Beldesi’nde kurulmuştur. 2500 metre yükseklikte, Toros dağları ve Saklıkentin kalbinde yer alan Tekirpınarı kaynağından beslenen Ceysu Doğal Kaynak Suyu, Akdeniz Bölgesi ve ülkemizin en önemli markalarından biri olmak yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Misyon & Vizyon

Her zaman yenilikçi innovatif üretken ve ahlaklı bir üretim anlayışıyla , teknolojik gelişmeleri takip ve adapte ederek ürettiğimiz ve pazarlamasını yaptığımız Ceysu Doğal Kaynak Suyu markasını, ulusal ve uluslararası alanda bilinen, tercih ve temin edilebilen bir marka haline getirmek.

Kalite Politikası

Kalite Politikası

Ceysu çalışma ve üretim yöntemlerinin ayrılmaz bir parçası olarak tüm faaliyetlerinde ‘müşteri memnuniyeti, kalite,gıda güvenliği ,çevre ile iş sağlığı ve güvenliğine olan etkileri kontrol etmeyi tüm bu yönetim sistemlerinde sürekli iyileşmeyi ve gelişim sağlamayı kendisine amaç edinmiştir.

Kalite , ambalajlı su üreten şirketimizin temelidir.

Tüm çalışanlarımız kalite kültürünün oluşturulmasından ve süreçlerin sürekli iyileştirilmesinden sorumludur.

Markamızın değerini arttırmak ve bir dünya markası olmak hedefimiz , müşterilerimizin ürünlerimizi güvenle ve sağlıkla tüketmesini sağlamak en önemli ilkemizdir.

Yüksek kalite standartlarımız ile sağladığımız tüketici memnuniyeti pazarda lider konuma ulaşmamızda basamakları çıkarken en büyük etkenlerden olduğunun ve raftaki her ürünün verdiğimiz her hizmetin ve her müşteri geri bildiriminin liderliğimizi sürdürmek için önemli olduğunun bilincindeyiz.

http://www.ceysu.com.tr/tr

About DenIZci

Check Also

GECEK

GECEK

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir