Breaking News
Home / DOĞAL KAYNAK SUYU / BİNPINAR DOĞAL KAYNAK SUYU

BİNPINAR DOĞAL KAYNAK SUYU

BİNPINAR DOĞAL KAYNAK SUYU

HAKKIMIZDA

BİNPINAR DOĞAL KAYNAK SUYUBİNPINAR DOĞAL KAYNAK SUYU
BİNPINAR DOĞAL KAYNAK SUYU

Firmamız bölgenin en güçlü ortaklık yapılarından birine sahiptir. Binpınar Su, kurulduğu günden bu yana hızla büyümüş, Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgesinin tamamında, Akdeniz ve İç Anadolu bölgesinin doğusundaki illerde (K.Maraş, Adana, Mersin, Kayseri, Nevşehir, Sivas) ürünlerini tüketicilere sunmuş ve ürünler piyasada büyük bir beğeni toplamıştır. Binpınar suyun hedefi yakın bir gelecekte ürünlerini Türkiye’nin %80′ine sunmaktır.

DOLUM TESİSİ

Tesisimiz Bingöl-Muş Karayolu 58. km’de yer almaktadır. Suyumuz yaklaşık 2 km’lik antimikrobiyal boru    hattıyla kaptajdan tesise gelmektedir. Su, tesisin hemen yanında 200 tonluk depoda dinlendikten sonra doluma alınmaktadır. Tesisimiz 13000 m2 alan üzerinde kurulmuştur. Bu alanın yaklaşık 4500 m2′si    kapalı alandır. Dolum hatlarımızın kapasitesi ise şöyledir:

200 cc – Saatte 6000 Adet 250cc – Saatte 5500 Adet
0,5 lt – Saatte 18000 Adet
1,5 lt – Saatte 16000 Adet
5 lt – Saatte 2000 Adet
10 lt – Saatte 1200 Adet
Dönüşümsüz 19 lt saatte 450 adet
Dönüşümlü 19 lt saatte 65 adet

SU KAYNAĞI

SU KAYNAĞITarihçe

Ülkemizde Doğal Kaynak Suyu adı altında satılan en ünlü markalardan adı duyulmamış markalara kadar olan su firmalarının %80′inin su kaptajı yoktur.

Binpınar su, bu firmalardan farklı olarak kendiliğinden yeryüzüne çıkan ve tamamen doğal olan bir kaynak suyudur.

ÇEVRE POLİTİKAMIZ

ÇEVRE POLİTİKAMIZTarihçe

Hammadde temininden, son ürünün tüketimine kadar geçen tüm aşamalarda, yüksek kalite ve hijyen seviyesinde ürettiğimiz ürünlerimizi tüketicilerimize sunarken, faaliyet gösterdiğimiz her çalışma ortamında çevreyi, sürekli iyileştirme ve sürdürülebilir kalkınma kapsamnda korumak en temel görevimizdir.

KAYMAKAM OKUMUŞ BİNPINAR’I ZİYARET ETTİ

Solhan Kaymakamı Fatih Okumuş, Binpınar Su tesisini ziyaret etti. Binpınar’ı ziyaret eden Kaymakam Okumuş’a  Solhan İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Yüzbaşı Mehmet Güler, Solhan Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Değiş ve ilçede görev yapan Savcı ve Hakimler, bazı kurum amirleri ile Ak Parti İlçe Başkanı Nihat Doğu eşlik ettiler.

Binpınar Yönetim Kurulu üyelerinin da hazır bulunduğu ziyarette Kaymakam Okumuş ve beraberindeki heyete dolum tesisi gezdirildi. Suyun dolumundan ham maddenin kullanılışı ve etiketinden stokuna kadar her aşama hakkında bilgi alan Okumuş ve beraberindekiler dolum tesisi hakkında merak ettikleri sorulara cevap aldılar.

Tesisin gezilmesinin akabinde yemek ikramı yapılan misafirler daha sonra Binpınar yöneticilerinde firmanın işleyişi ve ilçeye kazanımları hakkında konuştular.

Binpınar’ın kuruluşundan bugüne kadar yapılan çalışmalar ve bayileri ile su sevkiyatı hakkında misafirlerini bilgilendiren Binpınar yetkilileri, Solhanspor’dan öğrenci burslarına kadar bir çok alanda ihtiyaç duyulduğunda gerekli desteği verdiklerini ve imkanları dahilinde bu desteklerini sürdüreceklerini aktardılar.

Her yıl belli bir oranda büyümeyi hedeflediklerini belirten firma yetkilileri, bugüne kadar hedefleri doğrultusunda emin adımlarla yol aldıklarını belirtirken bundan sonraki süreçte yapacakları çalışmalar ve projeleri hakkında da misafirleri bilgilendirdiler.

Ziyareti esnasında tesis hakkında bilgi alan Okumuş, tesisin ilçe için önemine değinip öğrencilere verilen burslar ve topluma verilen desteklerden dolayı Binpınar yöneticilerini kutlarken ilçeye daha fazla faydalı olmak için daha fazla büyümenin gerektiğini de belirtti.

http://www.binpinar.com.tr//index.html

About DenIZci

Check Also

GECEK

GECEK

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir