Breaking News
Home / DOĞAL KAYNAK SUYU / BİLLURSU

BİLLURSU

Billur Su Hakkında

BİLLURSU

Sağlık Bakanlığı’nca denetlenmekte ve mikrobiyolojik / kimsayal analizleri periyodik olarak gerçekleşmektedir .

Kendi geliştirdiğimiz “Mobil Bayilik” sistemi ile suyunuzu dolum tesisimizden kapınıza güneş görmeden en kısa sürede ulaştırmaktayız. Çağrı Merkezi yönlendirmeli olarak hizmet veren araç filomuz son model kapalı kasa panelvan araçlardan oluşmaktadır.

Analiz Raporları

Suyumuz uzman kadromuz tarafından mikrobiyolojik ve kimyasal analizlerden geçirilerek doldurulmaktadır. Ayrıca Sağlık Bakanlığınca her ay denetlenerek analizler raporlanmaktadır.

Kalite Politikası

Billur Su olarak, faaliyette bulunduğumuz sektörde insan sağlığı ve çevreye duyarlı, hukuka ve ahlaki ilkere bağlı, bireye ve topluma saygılı bir anlayış ile çalışıyoruz. Aynı zamanda tüketici ve çalışanlarımızın beklentilerini önemsiyor, memnuniyetlerini mutlak kılmak için kalite standartlarımızı daima arttırmayı hedefliyoruz.

Hizmet Politikası

Hizmet anlayışını müşteri memnuniyeti üzerine kuran BillurSu, her biri alanında uzman kadrosuyla kaliteli ve sağlıklı üretim ile aynı doğrultudaki hizmet anlayışından taviz vermiyor. Mikrobiyolojik ve kimyasal analizlerini periyodik olarak gerçekleştiren,Sağlık Bakanlığı’nca da her ay denetlenmektedir. BillurSu markası, tüm bunların yanısıra fiyat avantajıyla da dikkat çekiyor.
Mikrobiyolojik ve kimyasal analizlerini periyodik olarak gerçekleştiren BillurSu, Sağlık Bakanlığı’nca da her ay denetlenmektedir. BillurSu markası, tüm bunların yanısıra fiyat avantajıyla da dikkat çekiyor.

Üretim Tesisi

Suyumuzun kaynağı Aydın ilimizin Nazilli/Yaylapınar mevkiidir. Aydın dağlarından gelen suyun Nazilli/Dallıca’daki tesisimizde, mineral yapısı bozulmadan en son teknoloji ile yüksek hijyen standartlarına uyularak 19 LT şişelere dolumu yapılır. Dolumu yapılan sularımız kapalı panelvan araçlar ile güneş görmeden sofranıza ulaşır.

Dağıtım Sistemi

İzmir ve Manisa’da ara depolarımız ve mobil bayilerimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Nazilli Dallıca’daki tesisimizde dolumu yapılan suyumuz ara depolarımıza dağıtıldıktan sonra kapalı panelvan tipi araç kullanan mobil bayilerimiz ile güneş görmeden en kısa sürede kapınıza ulaşır.

ÜRÜNLER

19 Litre Damacana

Kaynağı Aydın Dağları olan BillurSu’yun dolumu Nazilli Dallıca’daki fabrikada yapılıyor. Günden güne büyüyen BillurSu, Temmuz ayı içerisinde tamamlanması planlanan yeni fabrikasına geçmek için gün sayıyor. Teknolojik altyapısını yenileyip güçlendiren firma, 4 bin metrekaresi kapalı olmak üzere toplam 20 bin metrekare alana sahip son teknoloji fabrikasında üretim kapasitesini arttırmayı amaçlıyor.
Hizmet anlayışını müşteri memnuniyeti üzerine kuran BillurSu, her biri alanında uzman kadrosuyla kaliteli ve sağlıklı üretim ile aynı doğrultudaki hizmet anlayışından taviz vermiyor. Mikrobiyolojik ve kimyasal analizlerini periyodik olarak gerçekleştiren BillurSu, Sağlık Bakanlığı’nca da her ay denetlenmektedir.

About DenIZci

Check Also

GECEK

GECEK

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir