Breaking News

ANDIZ SU

ANDIZ

Hakkında

ANDIZ SU
ANDIZ SU

ANDIZ SU 2015 yılında faaliyetlerine başlayan firmamız merkezi Antalya/Manavgat’ta bulunan kalite yönetimi konularına ve insanlara temiz su tedariğini kendisine ilke edinmiş olan şirketimiz, kurulduğu günden itibaren uzman kadrosu ile ilkelerine yakışır bir şekilde hızlı, güvenilir kalite çıtasını daima en yukarılara taşımayı prensip edinmiştir. Bunun sonucunda 2 yılda önemli ölçüde memnun müşteri yelpazesine ulaşmıştır.

Sizden aldığı güç ve destek ile ilk gün ki gibi heyecanlı ve bugün ki tecrübesi ile siz müşterilerimize hizmet sunmaya devam ediyoruz, edeceğiz…

Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışı ve prensibi ile yapılan çalışmalar neticesinde hizmet verdiğimiz konutların, cafelerin, iş yerlerinin ve fabrikaların memnuniyeti bizim için gurur ve övünç kaynağı olmuştur. Çalışma her geçen gün daha da güçlendirmektir. Özellikle içme sularına ihtiyaç duyulan ve büyük önem taşıyan “sağlıklı su sağlık yaşam demektir” prensibinden hareketle siz değerli müşterilerimizin her türlü su ile ilgili sıkıntılarını çözmeye devam edeceğiz.

Vizyon

Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışı ve prensibi ile yapılan çalışmalar neticesinde hizmet verdiğimiz konutların, cafelerin, iş yerlerinin ve fabrikaların memnuniyeti bizim için gurur ve övünç kaynağı olmuştur. Çalışma her geçen gün daha da güçlendirmektir.

Misyon

“Su en temel gıdadır ve temiz su içmek herkesin hakkıdır” anlayışıyla, geniş ürün yelpazesi ve güçlü iletişimi ile sağladığı müşteri memnuniyetini daha da artırmak ve bölgesinde, faaliyette olduğu sektöründe var olan liderliğini pekiştirmek.

Kalite Politika

  • Ulaştığımız tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayarak müşteri memnuniyetinin sürekliliğini garanti etmek ve memnuniyet oranını arttırmak.
  • Tüm çalışanlarımızın katılımını sağlayarak, tüm işleri ilk seferinde ve her seferinde tam zamanında yapmak.
  • Sürekli eğitim, gelişim, iyileştirme için çalışanlarımızın bir ekip ruhu içerisinde dürüst, hoşgörülü, saygılı ve özverili çalışma ortamının hazırlanması.
  • İç ve dış pazarda oluşturduğumuz “iyi kaliteli ürün” kabulümüzün sürekliliğini sağlayacak çalışmalarda bulunmak.
  • Üretim ve ürün çeşitliliği kapasitemizi arttırmak.
  • Üretmiş olduğumuz ürünlerde ve proseslerde (mikrobiyolojik, kimyasal, fiziksel dış analizler ile) iyi kalitenin yanı sıra “Güvenli Ürün” üretimini garanti etmek.

Şirketimizin Kalite Politikasıdır.

http://www.andizsu.com/

About DenIZci

Check Also

GECEK

GECEK

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir