Breaking News

ABANT SU

ABANT SU

ABANT SU

ABANT SU
ABANT SU

Abant Su adını ‘ Tabiat Parkı ‘ ünvanıyla koruma altına alınan, ülkemizin en geniş floralarından birine sahip doğa harikası, saf, sağlıklı suyun anavatanı Abant’tan alıyor.

2008 yılında kurulan Abant Su, Bolu Abant’taki kaynağı ile pet grubunda 19 litre, 10 litre , 5 litre, 1,5 litre , 0,5 litre ve 0,33 litre ürünleri ile hizmet vermeye başladı.

Abant Su, 2011 yılında Türkiye’deki ilk 19 litre cam damacanayı  üreterek, ambalajlı su sektörüne farklı bir bakış açısı getirdi.

2015 yılında ise Gölcük – Geyiktepe kaynak ve fabrikasını faaliyete geçiren Abant Su; 0,33 lt ve 0,75 lt cam şişe ürünlerini piyasaya sundu.

Abant Su, tesislerinde son teknolojileri kullanmakta ve sahip olduğu güçlü alt yapı ile teknolojik gelişmeleri sürekli takip etmektedir. Havası sürekli temizlenen ve dışarıdan hava girişi engellenen özel bölümde, el değmeden dolum yapan Abant Su, kaynaktan doluma suyu, üretimin her aşamasında fiziksel, kimyasal ve mikrobiyolojik testlerden geçirerek denetlemektedir.

ŞİRKET PROFİLİ

Abant Su; Kaya Holding bünyesinde hizmet vermektedir. 1974 yılında Burhanettin Kaya tarafından kurulan Kaya Holding, bugün 8 şirket ve 3500’ü aşkın profesyonel kadrosuyla inşaat, turizm, finans, petrol, enerji ve içecek alanlarında faaliyet göstermektedir. Her biri dalında öncü ve uzmanlaşmış Kaya Holding grup şirketleri, doğrudan ya da dolaylı olarak dünyanın birçok farklı noktasında bulunan binlerce müşteriye ulaşmaktadır.

Faaliyet gösterdiği her sektörün öncüsü olan Kaya Holding, 30 yılı aşkın deneyimini ve güvenilirliğini su sektörüne taşıyarak Abant Su tesislerini kurmuştur. Dengeli mineral yapısı ve yumuşak içimli oluşu ile marka, sektörde kısa sürede sağlam bir yer edinmiştir. Sahip olduğu doğal güzelliklerinden ötürü ülkemizde markalaşmış bir bölge olan Abant-Bolu ve Gölcük – Geyiktepe’de şişelenen su, yerli ve yabancı pazarlara gururla sunulmaktadır.

Kaynaklarımız

Bolu Abant Kaynağımız

Bolu Dağları arasında 1300 metre yükseklikte genellikle çam ve köknar ağaçlarından oluşan orman içinde yer almaktadır. Abant doğal tabiat parkı olan bölgenin el değmemiş doğasının zenginlikleri ile beslenen kaynağımızın debisi, mineral yapısı ve lezzeti yağışlardan etkilenmeksizin dört mevsim standartlarını korur.

Gölcük Geyiktepe Kaynağımız

Gölcük Geyiktepe mevkinde, 1100 metre yükseklikte, kayın ağaçlarından oluşan orman içerisinde yer alan kaynağımız, yerleşim alanlarından uzakta olması, lezzetli ve mineralli yapısı ile tercih edilen sular arasında yer almaktadır.

DIŞ TİCARET

Abant Su, güçlü kurumsal yapısı ve markasıyla bir doğa mucizesi olan bu eşsiz tadı dünyanın beğenisine sunuyor.

Şirketin temel değer ve misyonu doğrultusunda oluşturulan ‘Abant Su ihracat vizyonu’ Abant Su kalitesinden gelen inançla her geçen yıl yeni pazarlara ulaşmayı hedefliyor.

Küresel bir Türk markası olma ilkesi ile; ürün ve hizmet kalite politikasını bir üst seviyeye çıkaracak optimizasyon çalışmaları yapıyor.

Avrupa Birliği standartları çerçevesinde dolum yapan Abant Su 0,33 – 0,5 – 1,5 lt pet ürün grubunun yanısıra şimdi de 0.33 lt ve 0.75 lt cam şişeleri ile müşterilerine ulaşıyor.

ANALİZ RAPORLARI – KALİTE POLİTİKAMIZ

Modern ve hijyenik koşulların sağlandığı tesislerimizde kalite politikamız;

  • Her aşamada “Toplam Kalite” prensibiyle, müşterilerimizin beklentilerini yerine getirerek sağlıklı ve kaliteli üretim yapmak,
  • Sistemimizi ve üretimimizi yasal gereklilikler doğrultusunda geliştirmek,
  • Üretim aşamalarımızda oluşabilecek tehlikeleri önceden belirlemek ve önlem almak,
  • Çalışanlarımızın sürekli eğitimini sağlayarak, konusunda uzman kadro oluşturmak,
  • Kaliteli ve verimli çalışma anlayışımızla ulusal çapta saygın bir kuruluş olmanın sorumluluğunu onurla taşımak,
  • Teknolojik gelişmeleri takip ederek, kendini sürekli güncelleyen, geliştiren, hep daha iyiye ulaşmayı hedef edinen bir marka olmaktır.

http://www.abantsu.com.tr/

About DenIZci

Check Also

GECEK

GECEK

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir