Breaking News

DALGA SU

DALGA SU

İhtiyaç sahibi öğrencilere mont dağıtıldı.

DALGA SU okulun bahçesinde düzenlenen açılış törenine Sayın Valimiz Hüseyin Avni Coş, Vali Yardımcısı Dr. Mehmet Ali Özkan, Sarıçam Kaymakamı Ali Taşkın Balaban, Sarıçam Belediye Başkanı Ahmet Zenbilci, İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Ali Selamet, İl Müftüsü Arif Gökce, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, öğretmenler, öğrenciler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Dalga Su ihtiyaç sahibi öğrencilere mont dağıtarak bu organizasyon katkıda bulundu.

Kalite

Dalga Su üretimin her aşamasında, mikrobiyolojik ,duyusal ve kimyasal olarak laboratuar kontrollerinden geçirilmektedir.Preform, kapak,damacana şişe, PET resin gibi suya temas eden ambalaj malzemeleri tıpkı suyumuz gibi birçok testlerden geçirilmektedir. Çünkü suyun kaliteli ve sağlıklı olarak tüketime sunulmasında , suyun kalitesi kadar içinde taşındığı malzemenin kalitesi de % 100 etkilidir.

Üretimde kullanılan her ambalaj malzemesi partisi fiziksel,kimyasal ve mikrobiyolojik olarak testleri tamamlandıktan sonra kalite bölümü onayından sonra üretimde kullanılmaktadır.

Dalga Su, her gün tüketicilerine en iyi ürün ve servis kalitesini sağlamayı taahhüt eder. Bu amaca ulaşmak için, uygun kalite sistemi ve daha da önemlisi üst düzey kalite bilincine sahip çalışanları sayesinde üretim ve tedarik zincirinin her aşamasında sürekli iyileştirme anlayışı ile çalışır.

Kalite Politikası Hedeflerimiz:

Son ürünün gıda güvenliği ve yasal mevzuata uygunluğunun garanti edilmesi
Müşteri memnuniyeti sağlamak için tüketici beklentilerinin belirlenmesi
Pazardaki gelişmelere paralel şekilde kalite standartlarının sürekli iyileştirilmesi
Beslenme ve Sağlık beyanlarımızın bilimsel olarak desteklenmesinin sağlanması

“DALGA SU ile Önceliğimiz Çevre” deyişinde ifade bulan çevre bankası misyonu, DALGA SU’nin kaynak dağıtımından sosyal sorumluluk ve toplumsal duyarlılığı artırma projelerine kadar farklı başlıklarda hayat buluyor.

DALGA SU, çevre projeleriyle, toplumsal sorumluluk bilincini, “Türkiye’nin Çevreci Su Markası” olma hedefiyle ortak bir paydada birleştiriyor, yaşanabilir bir dünya ve sürdürülebilir bir yaşam için gelecek kuşaklara daha sağlıklı fiziki ve sosyal çevre bırakmanın eğitim ve bilginin paylaşımıyla gerçekleşebileceğine inanıyor. Bu inançtan yola çıkarak, kurumsal sosyal sorumluluk projelerinde “çevre” konusuna odaklanıyor.

DALGA SU, çevresel ve sosyal sorumlulukla kurumsal yönetişimin entegre edilmesi, tüm çalışanları tarafından benimsenerek uygulanması, faaliyetlerin çevreye minumum etkiyle gerçekleştirilmesi, sosyal sorumluluk projeleri ile sürdürülebilir yaklaşımının desteklenmesi, çevresel ve sosyal sorumluluğun kurum felsefesi haline gelmesi, kurumsal yönetişimin benimsenmesi, ana iş kollarına dahil edilmesi, kurum kültür, politika ve stratejilerine yansıtılması kurum ve tüm çalışanlarının içine işlemesi için çalışmalarına devam edeceğini vurguluyor.

www.dalgasu.com/

About DenIZci

Check Also

GECEK

GECEK

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir